Lediga jobb i kommunen

Fyra av kommunens medarbetare

Som medarbetare i Tidaholms kommun är du en viktig del i att få samhället att fungera. Det är vi som lär barn att läsa, håller en ensam i handen och får parkerna att blomma. Vi har Sveriges viktigaste jobb.

Är du vår nya medarbetare? Välkommen med din ansökan till något av våra lediga jobb!

Fackliga företrädare

Kommunal

Expedition, telefon: 0502-60 60 54, E-post: sektion16.skaraborg@kommunal.se

Vision

Mimmi Pirttilä, telefon: 0502-60 62 77, E-post: mimmi.pirttila@tidaholm.se

Lärarförbundet

Katarina Carlsson, telefon: 0502-60 63 05, E-post: katarina.carlsson@tidaholm.se

Lärarnas riksförbund

Jan Eneroth, telefon: 0502-60 61 35, E-post: jan.eneroth@tidaholm.se

Skolledarna

Carina Pettersson, telefon: 0502-60 69 55, E-post: carina.pettersson@tidaholm.se

Vårdförbundet

Lena Lundgren-Karlsson, telefon: 0502-60 64 62, E-post: lena.lundgren.karlsson@tidaholm.se

Akademikerförbundet SSR

Marie Pasanen Vågebris, telefon: 0502-60 62 87, E-post: marie.pasanen-vagebris@tidaholm.se

Kontakt

Karin Adolfsson

Rekryteringsansvarig

Telefon: 0502-60 60 46

E-post: karin.adolfsson@tidaholm.se


Danilo Mihajlovic

Personaladministratör

Telefon: 0502-60 60 58

E-post: danilo.mihajlovic@tidaholm.se

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:9 maj 2018