Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss! Om du är osäker på vem du ska kontakta är du alltid välkommen att ringa till administrationen så hjälper vi dig att komma i kontakt med rätt person.

Kontaktuppgifter

Funktion

Namn

Kontakt

Rektor

Johan Lindell

0502-60 61 50

johan.lindell@tidaholm.se

Utbildningssamordnare

Brita Johansson

0502-60 61 73 brita.johansson@tidaholm.se

Studie- och yrkesvägledare

Katarina Mattsson

0502-60 62 60

Telefontider: Vardagar kl.8.30-9.30

katarina.mattsson@tidaholm.se

Studie- och yrkesvägledare

Vivi Johansson

0502-60 63 45

Telefontider: Måndagar & torsdagar kl.13.30-14.30

vivi.johansson@tidaholm.se

Skoladministratör

Anna Berg

0502-60 62 98

anna.berg2@tidaholm.se

Skoladministratör

Moa Andersson

0502-60 61 42 moa.andersson@tidaholm.se


Kontakt

Administration

Telefon: 0502-60 62 98

E-post: kompetenscentrum@tidaholm.se

Besöksadress: Vulcansväg 6, 522 34 Tidaholm

Postadress: KompetensCentrum 522 83 Tidaholm

Sidansvarig:

Senast uppdaterad:7 augusti 2019